Скільки вчителів уже зареєструвалися на сертифікацію-2024?

Перебіг реєстрації для участі в сертифікації вчителів станом на 17 січня

Перебіг реєстрації на сертифікацію

Формувальне оцінювання: способи та інструменти залучення учнів

15 січня розпочався основний період реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників 2024 року. Триватиме він до 25 січня включно.

У цей період можуть зареєструватися вчителі початкових класів, вчителі математики, вчителі або української мови і літератури, або української мови, або української літератури, вчителм історії та/або громадянських дисциплін. Проте в межах граничної кількості для кожного регіону. 

Якщо цю граничну кількість буде вичерпано, то реєстрацію для проходження сертифікації у 2024 році буде припинено достроково.

Зокрема, протягом 26–30 січня триватиме додатковий етап реєстрації, під час якого педагоги зможуть подати заяви, однак за умови, що реєстраційні картки для певної категорії учасників ще будуть доступними для формування.

За інформацією УЦОЯО, станом на 8 годину 17 січня 2024 року 1235 вчителів початкових класів, 449 учителів української мови та літератури, 376 вчителів математики, а також 432 учителів історії та громадянських дисциплін уже сформували реєстраційні картки-заяви.

Як наголосили в Українському центрі оцінювання якості освіти, важливо дотримуватися повного переліку дій під час реєстрації. Адже процедура реєстрації також передбачає надсилання комплекту документів на адресу, зазначену в реєстраційному повідомленні.

Відповідно до даних, уже вичерпано граничну кількість сформованих карток-заяв для проходження сертифікації:

  • учителями початкових класів  —  у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Львівській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях;
  • учителями історії та громадянських дисциплін — у м. Києві, Дніпропетровській, Запорізькій, Івано-Франківській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Джерело: УЦОЯО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1610

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2626

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді