Уряд планує забезпечити всі заклади освіти надійними укриттями

Шмигаль розповів про кількість укриттів та Службу освітньої безпеки у школах

Забезпечення шкіл укриттями

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

В України під час воєнного стану продовжують облаштовувати надійні укриття у закладах освіти. Як зазначили в уряді, стан сховищ перебуває під особливим контролем.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зауважив, що нині укриття мають 88% шкіл. Відповідно 93% учнів і вчителів забезпечені сховищами.

За його словами, уряд ставить собі за мету забезпечити практично усі 100% закладів освіти України надійними сховищами. Зокрема, також метою є модернізація сховищ, які потребують оновлення.

«Для цього у держбюджеті закладено 2,5 мільярда гривень. Будемо контролювати їх ефективне використання місцевою владою», — акцентував очільник уряду.

Окрім того, він зазначив, що у школах України формують Службу освітньої безпеки. У закладах освіти перебуватимуть навчені офіцери поліції, які захищатимуть дітей від різноманітних загроз.

Наразі триває відбір 500 працівників. А вже навесні вони заступлять на службу.

«Це один із елементів комплексної Концепції безпеки закладів освіти», — наголосив Денис Шмигаль.

Зокрема прем’єр-міністр додав, що відповідна концепція передбачає організацію безпечного підвезення учнів, пожежну та техногенну безпеку, систему раннього попередження та евакуації, чіткий алгоритм дій у разі виникнення небезпечних ситуацій.

Джерело: Телеграм Дениса Шмигаля

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді