Уряд планує забезпечити всі заклади освіти надійними укриттями

Шмигаль розповів про кількість укриттів та Службу освітньої безпеки у школах

Забезпечення шкіл укриттями

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

В України під час воєнного стану продовжують облаштовувати надійні укриття у закладах освіти. Як зазначили в уряді, стан сховищ перебуває під особливим контролем.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зауважив, що нині укриття мають 88% шкіл. Відповідно 93% учнів і вчителів забезпечені сховищами.

За його словами, уряд ставить собі за мету забезпечити практично усі 100% закладів освіти України надійними сховищами. Зокрема, також метою є модернізація сховищ, які потребують оновлення.

«Для цього у держбюджеті закладено 2,5 мільярда гривень. Будемо контролювати їх ефективне використання місцевою владою», — акцентував очільник уряду.

Окрім того, він зазначив, що у школах України формують Службу освітньої безпеки. У закладах освіти перебуватимуть навчені офіцери поліції, які захищатимуть дітей від різноманітних загроз.

Наразі триває відбір 500 працівників. А вже навесні вони заступлять на службу.

«Це один із елементів комплексної Концепції безпеки закладів освіти», — наголосив Денис Шмигаль.

Зокрема прем’єр-міністр додав, що відповідна концепція передбачає організацію безпечного підвезення учнів, пожежну та техногенну безпеку, систему раннього попередження та евакуації, чіткий алгоритм дій у разі виникнення небезпечних ситуацій.

Джерело: Телеграм Дениса Шмигаля

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46384

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5016

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді