У Харкові протестували роботу метросадка

Як готують діток до школи в метросадку Харкова

Початок роботи метросадка

Контроль за системою НАССР: чотири кроки

У Харкові «протестували» метросадок у на трьох станціях метро. Діти прийшли в облаштований навчальний заклад 6 та 7 січня.

Свої тестові навчальні заняття в метро пройшли 411 дошкільників. За словами директорки міського департаменту освіти Ольги Деменко, заняття відбулися на трьох станціях метро. 

Діти були лише на трьох станціях — «Університет», «Перемога» та «Академіка Павлова», бо на інших триває косметичний ремонт.

«Дошкільнят прийшло 411, це з усіх районів міста. Ми це називаємо пробними днями. Все пройшло досить результативно, і ми розуміємо, що надалі все буде добре», — зауважила керівнця освітнього департаменту.

Зокрема, вона зазначила, що батьки не сумніваються у роботі метросадка, адже бачать, як ефективно працює метрошкола. Метросадок облаштувано у тих самих приміщеннях.

Наразі метросадок відвідують діти, які 1 вересня цього року підуть у 1 клас. 

«Ми говорили, що охопимо 400 — 500 дітей, маючи на увазі заняття в суботу. А оскільки охочих виявилося 600, то вирішили працювати й в неділю. А це 20% усіх дітей, що перебувають у Харкові й планують уперше йти до школи. Ми зробимо для вихователів і всіх, хто працює, окремий графік роботи. Окремим трудовим договором оформимо», — наголосила Ольга Деменко.

Як вона повідомила, максимальна кількість дітей, яку можуть навчати — 700. Саме тому батьки ще можуть подати заяву, щоб дитина відвідувала метросадок. 

За інформацією Суспільного

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
30702

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
10808

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
65575

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді