Долучайтеся до громадського обговорення щодо реалізації стратегії інклюзивного навчання

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації національної стратегії розвитку інклюзивного навчання на період до 2030 року

Реалізація стратегії інклюзивного навчання

🎲 Педнавантаження, штатний розпис і табелювання

У Міністерстві освіти і науки запропонували для громадського обговорення проєкт Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Національної стратегії розвитку інклюзивного навчання на період до 2030 року.

Дія відповідного проєкту поширюється на учасників освітнього процесу, заклади та установи освіти.

Суть документу полягає у тому що кожна особа отримує гарантовані державою освітні послуги, спрямовані на розкриття її потенціалу, максимальний розвиток та соціалізацію, з урахуванням її індивідуальних можливостей та потреб, отримує якісні освітні послуги відповідно до індивідуальних потреб у комфортному, безпечному, безбар’єрному, дружньому до кожного учасника освітнього процесу інклюзивному освітньому середовищі, а також українське суспільство приймає різноманіття і враховує потреби всіх учасників освітнього процесу.

Мета цього проєкту — забезпечення доступу до якісної освіти кожній особі з урахуванням індивідуальних потреб та можливостей, із створенням умов для розвитку її потенціалу.

Свої коментарі, зауваження та пропозиції можна надсилати у довільній формі до 29 січня 2024 року на електронну адресу: [email protected].

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України в період з 05 по 18 лютого 2024 року.

За інформацією МОН

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78541

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
302

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді