Близько 900 наукових проєктів профінансує держава в 2024 році

Майже 900 наукових проєктів та розробок фінансуватимуть з держбюджету у 2024 році

Фінансування наукових проєктів

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

У 2023 році Міністерство освіти і науки провело два конкурсні добори проєктів фундаментальних наукових досліджень, наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок. 

Один із них був призначений для молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, а другий — для ЗВО та НУ, що належать до сфери управління МОН України.

Цього року в конкурсі серед молодих учених взяли участь 145 проєктів, а серед закладів вищої освіти та наукових установ — 750.

Відповідно до результатів наукової та науково-технічної експертизи затверджено перелік з 79 проєктами досліджень та/або розробок молодих вчених та 219 проєктами досліджень і розробок ЗВО та НУ, які будуть профінансовані коштом держбюджету в наступному році.

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді