Кабмін виділив 1 мільярд гривень на освіту

На що скерують 1 мільярд гривень, який Кабінет Міністрів виділив на освіту

Кошти держави на розвиток НУШ

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

У Кабінеті Міністрів України виділили 1 мільярд гривень на потреби освітньої галузі. Гроші скерують на закупівлю мультимедійного обладнання для 5 — 6 класів Нової української школи.

Як зауважили у Міністерстві освіти і науки, разом із субвенцією, виділеною восени, фінансування для НУШ у 2023 році становить 1,47 мільярда гривень. Ці кошти можна буде використовувати у 2023 та 2024 роках.

Відповідне додаткове фінансування зможе сприяти збільшенню кількості навчальних кабінетів у школах, забезпечених мультимедійною технікою.

Таке обладнання допоможе вчителям під час навчання ефективніше викладати матеріал. Зокрема, мультимедійне обладнання дозволить краще організувати змішане навчання для учнів.

Варто зазначити, що у 2022 році через напад росії на Україну 1,5 мільярда гривень субвенції НУШ скерували на потреби армії. Тому школи тоді не були забезпечені засобами навчання та мультимедійним обладнанням. Водночас педагоги не пройшли підвищення кваліфікації за кошти держави.

Проте у вересні цього року уряд України поновив фінансування реформи НУШ розміром 473,3 мільйона гривень. Згодом воно зросло. Ще 1,5 мільярда гривень для НУШ виділили у держбюджеті на 2024 рік.

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді