Патріотичне виховання: у Львові провели стрілецькі змагання серед школярів

Патріотичне виховання дуже важливе, — Садовий про стрілецьку лігу школярів у Львові

Патріотичне виховання в школах Львова

Контроль за системою НАССР: чотири кроки

У Львові поступово запроваджують змагання зі стрільби серед учнів — шкільні стрілецькі ліги. Уже навіть провели перші змагання, де за перемогу учні 9 — 11 класів змогли отримати нагороди та призи.

На думку міського голови Львова Андрія Садового, стрілецькі змагання допомагають виховувати справжній патріотизм, починаючи зі школи. Зокрема, школярів навчатимуть керувати дронами та конструювати їх. 

«Патріотичне виховання цьогоріч одне з пріоритетів. У нас є достатня кількість центрів, ми будемо їх розширювати. Яке завдання? Щоб усі українці вміли володіти зброєю, тому що Росія була, є і буде джерелом агресії та небезпеки. На ментальному рівні росіяни прекрасно відчувають дух українців», — акцентував мер міста.

Близько ста років у Львові проводить свою діяльність національна скаутська організація «Пласт». Яка має на меті сприяти всебічному патріотичному вихованню та самовихованню української молоді.

Нещодавно у Львові пройшли шкільні стрілецькі ліги, у яких взяли участь 17 тисяч львівських школярів. Це були учні 9 — 11 класів, зокрема багато дівчат. З 2024 року планують розширити спектр — взяти школярів з 8 класу.

Як зазначив Андрій Садовий, стрілецькі заняття будуть системно запроваджувати у всіх львівських школах. Діти надзвичайно радіють, бо завдяки змаганням отримують призи та нагороди й одночасно вчаться патріотичного виховання.

«Фізичній підготовці важливо приділяти більше уваги. Якщо порівняти розвиток дитини сьогодні та 30 років тому, то стає сумно. Сьогодні фізичний стан дітей набагато гірший», — наголосив міський голова Львова.

Окрім того, у місті почалися навчання дітей щодо володіння дронами. Наступним кроком стануть навички для збору «пташок». Потроху відповідні заняття впроваджують у шкільну програму.

У період війни з росією вміти кожному стріляти та керувати дроном — це хороше вміння, яке дозволяє впевненіше почуватися в боротьбі з ворогом.

«Ми як місто зараз багато купуємо дронів та передаємо нашим хлопцям на передову. Один дрон — це врятоване життя. Тому ця політика починається зі школи та рухається до підтримки наших військових», — підкреслив мер Львова Андрій Садовий.

За матеріалами 24tv

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
101118

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
752

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
28007

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78641

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді