Патріотичне виховання: у Львові провели стрілецькі змагання серед школярів

Патріотичне виховання дуже важливе, — Садовий про стрілецьку лігу школярів у Львові

Патріотичне виховання в школах Львова

Контроль за системою НАССР: чотири кроки

У Львові поступово запроваджують змагання зі стрільби серед учнів — шкільні стрілецькі ліги. Уже навіть провели перші змагання, де за перемогу учні 9 — 11 класів змогли отримати нагороди та призи.

На думку міського голови Львова Андрія Садового, стрілецькі змагання допомагають виховувати справжній патріотизм, починаючи зі школи. Зокрема, школярів навчатимуть керувати дронами та конструювати їх. 

«Патріотичне виховання цьогоріч одне з пріоритетів. У нас є достатня кількість центрів, ми будемо їх розширювати. Яке завдання? Щоб усі українці вміли володіти зброєю, тому що Росія була, є і буде джерелом агресії та небезпеки. На ментальному рівні росіяни прекрасно відчувають дух українців», — акцентував мер міста.

Близько ста років у Львові проводить свою діяльність національна скаутська організація «Пласт». Яка має на меті сприяти всебічному патріотичному вихованню та самовихованню української молоді.

Нещодавно у Львові пройшли шкільні стрілецькі ліги, у яких взяли участь 17 тисяч львівських школярів. Це були учні 9 — 11 класів, зокрема багато дівчат. З 2024 року планують розширити спектр — взяти школярів з 8 класу.

Як зазначив Андрій Садовий, стрілецькі заняття будуть системно запроваджувати у всіх львівських школах. Діти надзвичайно радіють, бо завдяки змаганням отримують призи та нагороди й одночасно вчаться патріотичного виховання.

«Фізичній підготовці важливо приділяти більше уваги. Якщо порівняти розвиток дитини сьогодні та 30 років тому, то стає сумно. Сьогодні фізичний стан дітей набагато гірший», — наголосив міський голова Львова.

Окрім того, у місті почалися навчання дітей щодо володіння дронами. Наступним кроком стануть навички для збору «пташок». Потроху відповідні заняття впроваджують у шкільну програму.

У період війни з росією вміти кожному стріляти та керувати дроном — це хороше вміння, яке дозволяє впевненіше почуватися в боротьбі з ворогом.

«Ми як місто зараз багато купуємо дронів та передаємо нашим хлопцям на передову. Один дрон — це врятоване життя. Тому ця політика починається зі школи та рухається до підтримки наших військових», — підкреслив мер Львова Андрій Садовий.

За матеріалами 24tv

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді