Батькам дітей з ООП зможуть видати копію висновку про розвиток дитини

Батьки дітей з ООП можуть отримати копію висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини

Батькам дітей з ООП зможуть видати копію висновку про розвиток дитини

Як провести атестацію педагогів в умовах війни

Батьки дітей з особливими освітніми потребами можуть отримати копію висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Таку інформацію повідомили в Міністерстві освіти та науки.

Висновок може стати потрібним у зв'язку з вимушеним переїздом в інші регіони України та за кордон. Не завжди батьки мають можливість узяти з собою всі документи, а в деяких випадках документи взагалі могли бути втрачені.

Тому для українців створили можливість отримати копію висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку особи в автоматизованій системі АС ІРЦ.

Інструкція за посиланням.

Дитина і війна: як підтримати та заспокоїти

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді