В Уряді повідомили наскільки зросте зарплата вчителів

Середньомісячна розрахункова зарплата вчителя вищої категорії збільшиться до 17,4 тисяч

Освітня субвенція в 2024 році

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

У Кабінеті Міністрів зауважили, що заробітні плати освітян наступного року зростуть на 21%, а середньомісячна розрахункова зарплата вчителя вищої категорії збільшиться до 17,4 тисяч.

Таку інформацію зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду щодо передбачених соціальних видатків державного бюджету в 2024 році.

Як він зауважив, наступного року на освіту буде виділено 179 млрд грн, що на 15% більше ніж в 2023 році.

«Закладаємо в бюджеті зростання зарплат учителів. Загалом виплати освітянам наступного року зростуть на 21%. Середньомісячна розрахункова заробітна плата вчителя вищої категорії збільшується з 14,4 тис. грн до 17,4 тис. грн», — акцентував очільник уряду країни.

Окрім того, фінансування отримають й інші освітні програми. Зокрема, на облаштування укриттів витратять 2,5 млрд, на реформу НУШ — 1,5 млрд, модернізацію шкільних їдалень — 1,5 млрд, на нові шкільні автобуси — 1 млрд грн.

Передбачається збільшення фінансування науки на 15%. Основний акцент буде зроблено на дослідження, що пов’язані з розвитком оборонно-промислового комплексу.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді