Педагогів ЗДО запрошують на вебінар від The LEGO Foundation

Вебінар проведе 16 листопада о 13:00 команда The LEGO Foundation для закладів дошкільної освіти щодо імплементації проєкту «Create with Anything»

Педагогів ЗДО запрошують на вебінар від The LEGO Foundation

Спростили ведення обліку дітей: що зробити

Проєкт дозволяє реалізувати найсміливіші ідеї з використанням довколишніх матеріалів (паперу, пластикових пляшок, картону тощо) у закладах освіти та вдома разом з батьками.

В основі концепції принцип «system-in-play» («система у грі»), який полягає у тому, що будь-який проєкт, створений дітьми, може трансформуватися, змінюватися відповідно до їхніх потреб та бажань. 

Для реалізації проєкту на допомогу педагогам і батькам створили безкоштовну ресурс-платформу «Create with Anything», яка містить практичні ідеї та вправи, що сприяють цілісному розвитку дитини — одниму з основоположних завдань Базового компоненту дошкільної освіти.

Зареєструватися для участі у вебінарі можна за посиланням.

⇒ Як провести тифлопедагогічне обстеження за допомогою LEGO

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Гра як спосіб зняти психологічне напруження дитини

Стрес, занепокоєння, напади тривоги — відчуття, притаманні дітям так само, як і дорослим, і особливо, під час війни. Зняти психологічне напруження й змусити дітей розслабитися допоможуть дихальні вправи й рухливі ігри, зокрема такі, що містять вірші, пісні, лічилки.
9266

Про план роботи, дистанційну роботу, засідання педради: відповіді експерта

Вихор запитань, що вирує у голові директора наприкінці навчального року, ми почули, структурували, а найголовніше — відповіли на них. Тепер не прокидатиметеся вночі через нерозв’язане питання із планом роботи, ненаписані довідки про стан роботи та вимоги до педагогів писати звіти про дистанційну роботу
14696