Пріоритетом в освіті є створення безпечних умов навчання

У Міністерстві освіти і науки наголошують, що безпека — це пріоритет

Пріоритетом в освіті є створення безпечних умов навчання

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

На сайті відомства наголосили на можливості скористатися дистанційною або будь-якою іншою формою організації освітнього процесу, що є найбільш безпечною.

«Відповідно до статті 571 Закону України «Про освіту» в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану для учнів і вчителів незалежно від місця їхнього перебування гарантовано право скористатися дистанційною або будь-якою іншою формою організації освітнього процесу, що є найбільш безпечною», - зазначили в МОН. 

Крім того, зазначили, що у 2023/2024 навчальному році роботу закладів загальної середньої освіти можна організовувати в очному, дистанційному або змішаному режимах. Такі рішення мають право ухвалювати на місцях — засновники закладів освіти, ОВА й Київська обласна міська військова адміністрація. 

Також під час організації освітнього процесу, як за очною, так і дистанційною або змішаною формами, у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» або інших сигналів оповіщення необхідно перервати навчання та пройти до безпечного місця, у якому за можливості продовжити заняття. Наголошуємо, що й під час дистанційного навчання в разі організації навчання в синхронному режимі педагогічні працівники повинні зупинити урок та звернути увагу школярів на необхідність піти в укриття. Перебувати в укриттях потрібно до завершення дії сигналу «Повітряна тривога».

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
20225

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді