Обстріл школи на Луганщині

Окупанти обстріляли школу та житлові квартали на Луганщині. Під час обстрілу в навчальному закладі знаходилися 30 учнів та 14 працівників

Вивчаємо діяльність педагогів, які атестуються: ЧЕКЛІСТ

Сьогодні, 17 лютого, російські війська обстріляли кілька населених пунктів поблизу Станиці Луганської. Постраждали також школа та дитячий садочок.

Снаряд поцілив у двір школи. В результаті обстрілу було пошкоджено вікна в закладі освіти у Врубівці.

Частина учнів та працівників школи знаходяться в підвальному приміщенні. Інших учнів забрали батьки.

Як повідомляють у прес-центрі штабу Операції об'єднаних сил, внаслідок обстрілу двоє цивільних осіб отримали контузії.

Рекомендації щодо дій у разі надзвичайної ситуації

«З особливим цинізмом російські окупаційні війська здійснили обстріл населеного пункту Станиця Луганська, що на Луганщині. В результаті застосування терористами важкого артилерійського озброєння снаряди потрапили у споруду дитячого садочку. За попередніми даними двоє цивільних осіб отримали контузії. Також ушкоджень зазнала й комунальна інфраструктура – половина населеного пункту залишилася без електроживлення», – додали у штабі ООС.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді