Після 2023 року заклади освіти отримають близько 30 тис планшетів Apple

Теми:
У Мінцифри планують видати школам 30 тисяч планшетів Apple iPad після 2023 року

Планшети Apple для закладів освітиВивчаємо діяльність педагогів, які атестуються: ЧЕКЛІСТ

Заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб розповів про плани закупити та передати закладам освіти 30–40 тисяч планшетів.

Таку інформацію він зазначив у інтерв’ю для ЗМІ.

Відповідно до планів міністерства цифрової трансформації, у 2023 році буде проведено перепис населення. Для цього потрібно буде використати близько 30-40 тисяч планшетів.

За словами чиновника, вони розглядають для купівлі планшети виробництва «Apple», компанія уже надає консультації міністерству.

Однак, після завершення процесу перепису планшети передадуть у заклади освіти.

«За законом, ці планшети після проведення перепису повинні відійти в школи та інші освітні об’єкти. Це не марна трата грошей на одиничний проєкт. Планшети допоможуть в освіті та соцпроєктах», — зауважив Олексій Вискуб.

Варто зазначити, що наразі планшети Apple iPad у роздріб коштують від 12 тисяч гривень і вище, залежно від моделі.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26477

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді