Як має відбуватися навчання під час повітряної тривоги

Чи повинні вчителі продовжувати урок під час повітряної тривоги

Вимоги до безпечного навчання

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

У Запоріжжі батьків учнів запитують, чи погоджуються вони, аби їхні діти не переривали онлайн-навчання під час оголошення повітряних тривог. Натомість батьки акцентують на небезпеці.

Як рекомендують Міністерстві освіти і науки, то під час повітряної тривоги потрібно зупиняти освітній процес та прямувати в укриття. Це стосується навчання у межах різних форм навчання — очної, змішаної чи дистанційної.

За словами заступника керівника МОН Андрія Сташківа, проводити уроки під час тривог, якщо учні та вчителі не перебувають у безпечних місцях, — неприпустимо.

«Хіба що дитина під час уроків перебуває в укритті, наприклад, у себе в будинку, і звідти доєднується до онлайн-занять», — зауважив посадовець.

Однак дитина не має сидіти за комп’ютером під час повітряної тривоги тільки через те, що школа вирішила не переривати уроки.

Зокрема, заступник міністра освіти наголосив, що у МОН мають намір чіткіше прописати алгоритми дистанційного навчання в умовах воєнного стану. Оновлення базуватиметься на тому, що під час повітряних тривог вчителі та учні мають перебувати у безпечних місцях.

 У Службі освітнього омбудсмена також акцентували, що під час оголошення повітряної тривоги першочерговою є безпека учасників освітнього процесу.

Джерело НУШ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді