В Україні створять резерв учителів для деокупованих територій

В Україні сформують кадровий резерв педагогів для звільнених від росіян територій

Кадровий резерв освітян України

Як поінформувати працівника про умови трудового договору

В Україні створять кадровий резерв педагогів, які у майбутньому працюватимуть у навчальних закладах на деокупованих територіях. 

Метою такого впровадження є відновлення освітньої системи на звільнених від окупантів територіях.

Відповідний Порядок формування кадрового резерву таких освітян ухвалив уряд України. Резерв сформують для дитсадків, шкіл, училищ та закладів позашкільної освіти.

Обиратимуть педагогів для такої роботи на добровільній основі. Пріоритет для призначення на посаду матимуть ветерани війни, переселенці, особи, які обіймали цю посаду до окупації та звільнені полонені.

Зокрема, цей кадровий резерв педагогів допоможе оперативно реагувати й вчасно забезпечувати навчальні заклади необхідними фахівцями.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді