В Україні працюватимуть мобільні класи безпеки

Ініціатива спрямована на підвищення обізнаності щодо мінних та інших загроз сьогодення

Мобільні класи безпеки

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

Україні передали 15 мобільних класів безпеки від ЮНІСЕФ.

Насамперед мобільні класи — це спеціально обладнані транспортні засоби, у яких будуть інформувати та навчати населення, особливо дітей, на деокупованих і прифронтових територіях.

Мета цієї ініціативи — підвищити обізнаність населення щодо мінних та інших загроз сучасних реалій. 

Відповідно до інформації Auto24, пересувні класи, створені на базі автомобілів Iveco з надбудовами класних кімнат у кузові з сендвіч-панелей, підготовлені таким чином, що уроки безпеки тут можна проводити й взимку.

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

Зокрема, «класи на колесах» мають обладнання для  відеотрансляції тематичних сюжетів, прослуховування онлайн-лекцій, перегляду телепередач.

Працівники ДСНС і Нацполіції під час проведення таких занять використовуватимуть інтерактивні інструменти та формати, розроблені ЮНІСЕФ, щоб ознайомити дітей та дорослих з правилами мінної, пожежної та побутової безпеки, правилами дорожнього руху, безпеки на льоду, на воді, кібербезпеки тощо.

Передбачається, що мобільні класи працюватимуть у Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській, Запорізькій, Полтавській, Харківській, Сумській, Київській, Житомирській, Чернігівській областях та місті Києві.

За матеріалами Auto24

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42136

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді