Коли почнуться осінні канікули в закладах Львівщини

Дати проведення осінніх канікул у межах громади можуть відрізнятися

Дати проведення осінніх канікул

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

На території Львівської області немає єдиного графіку осінніх канікул для всіх шкіл. Учні можуть відпочивати у різні дати. 

Таку інформацію зазначив директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска.

За словами посадовця, школи на Львівщині мають педагогічну автономію та можуть встановлювати свої графіки канікул. Водночас термін відпочинку учнів має становити не менше 30 календарних днів за весь навчальний рік. Ці 30 днів відпочинку учнів розмежовують на осінні, зимові та весняні канікули.

«Кожна школа по-різному встановлює дати канікул. Навіть у межах однієї громади можуть бути різні дати», — акцентував керівник освітнього департаменту області.

Більшість шкіл регіону розпочнуть осінні канікули 23 жовтня. Триватимуть вони тиждень — до 30 жовтня. 

«Приблизно 58% шкіл матиме канікули з 23 жовтня до 30 жовтня. (На Львівщині є 1093 школи). З 30 жовтня — ще 31%. Не мають канікул восени школи у 4 територіальних громадах. Вони, імовірно, перенесли їх на зиму», — зауважив Олег Паска.

Зокрема він повідомив, що ще 5% шкіл Львівської області матимуть канікули в інший час. Це означає, що в межах однієї громади діятимуть різні графіки осіннього відпочинку дітей.

Джерело 24 канал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1620

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді