Дослідження показало, що близько половини українців не володіють англійською

Майже 44% українців не знають англійської — результати дослідження

Рівень володіння англійською мовою

Як провести тарифікацію педагогів

Лише 1% українців вільно володіє англійською мовою, а майже 44% взагалі її не знають.

Відповідну інформацію зазначив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко. 

Проведення такого дослідження було зумовлено після того, як Президент України Володимир Зеленський запропонував офіційно закріпити статус англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування в Україні.

Відповідно до результатів опитування, 26,9% респондентів орієнтуються в окремих словах і простих фразах, але читати, писати або говорити англійською мовою зовсім не можуть. Зокрема, 19,2% громадян відповіли, що здатні трохи читати, писати або говорити англійською, але погано. Ще 7,5% опитаних можуть читати, писати та говорити, але не володіють англійською вільно.

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

За словами освітнього експерта Миколи Скиби, такі низькі результати — наслідок підходу до вивчення мов у школі та культури використання англійської в повсякденному, публічному та культурному просторі. На його думку, щоб виправити ситуацію, необхідно змінити підхід, підручники, а також заохочувати розвиток мовних клубів в Україні.

Як зауважив експерт, в Україні не так легко увійти в англомовне середовище, але громадяни можуть розпочати з найпростіших кроків, наприклад, використовувати онлайн-ресурси.

Джерело Суспільне

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді