Новини тижня

Друзі, зібрали для вас головні новини у сфері освіти за тиждень.

Новини тижня ВЕБІНАРИ ДЛЯ ОСВІТЯН

Школи отримають доступ до резервних джерел електроенергії

Міністерство освіти і науки України підписало меморандум про співпрацю з Energy Act For Ukraine Foundation, в якому домовилися про співпрацю щодо зміцнення енергетичної незалежності закладів загальної середньої освіти в Україні.

У Харкові збудують першу в Україні підземну школу

Це буде повноцінна підземна школа, розрахована на перебування в ній до 450 учнів. Також за попередніми підрахунками, реалізація проєкту коштуватиме міській владі близько 56 мільйонів гривень.

Пілотний етап моніторингу якості початкової освіти: коли початок

У жовтні 2023 року Український та регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть пілотний етап третього циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти (ЗЗМЯПО-2024).

Радіодиктант єдності – відома дата проведення

Радіодиктант національної єдності 2023 відбудеться 27 жовтня — у День української писемності та мови, який, відповідно до указа президента, відтепер відзначатимуть саме цього дня. Раніше цей день відзначали 9 листопада.

Методичні рекомендації щодо облаштування харчоблоків

Планують удосконалити систему організації харчування в закладах освіти та забезпечити формування культури здорового, збалансованого споживання їжі та питної води, а також здійснити якісні зміни в технологічних процесах, зокрема  провести модернізацію обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів освіти. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4023

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26459

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198730

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6288

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді