Перша підземна школа буде збудована в Харкові

У Харкові збудують першу в Україні підземну школу

Будівництво підземної школи

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

У Харкові побудують підземну школу, у якій діти зможуть безпечно навчатися навіть під час ракетних загроз.

Таку інформацію зазначив мер міста Ігор Терехов. 

Харків постійно потерпає від обстрілів і бомбардувань з боку росії, саме тому міська влада вимушена шукати нові підходи для того, щоб забезпечити для школярів безпечні умови для навчання. 

Таким чином, з 1 вересня цього року частина учнів початкових і середніх класів перемістилися в метрополітен отримувати знання.

Як повідомив очільник міста, інноваційна підземна школа відповідатиме найсучаснішим нормативним вимогам до захисних споруд і дозволить створити безпечні умови для безперервного освітнього процесу.

Зокрема, будівництво першого бомбосховища, обладнаного відповідно до чинного законодавства для проведення занять, найближчим часом розпочнуть в Індустріальному районі Харкова. 

У повідомленні зазначено, що це буде повноцінна підземна школа, розрахована на перебування в ній до 450 учнів. Також за попередніми підрахунками, реалізація проєкту коштуватиме міській владі близько 56 мільйонів гривень.

«Це значні фінансові ресурси, але ми підемо на це, оскільки розуміємо, що дітям треба вчитися. Дуже хочу, щоб ми почали вже цього року, бо є запит на очне навчання. Наші будівельники запевняють, що зможуть завершити проєкт за три місяці, але існують ще тендерні процедури», — акцентував Ігор Терехов.

Окрім того, за словами міського голови Харкова, місто, як і раніше, продовжить інвестувати в освіту й «ні на гривню не скоротить видатки на освітянський напрямок як цьогоріч, так і наступного року, попри брак бюджетних коштів».

Джерело Ігор Терехов

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді