Висловлюємо співчуття з приводу смерті заступниці міністра освіти і науки Любомири Мандзій

Сьогодні, 27 листопада, померла колишня в.о. міністра освіти і науки України

Висловлюємо співчуття з приводу смерті заступниці міністра освіти і науки Любомири Мандзій

Після важкої хвороби на сорок дев’ятому році життя померла Любомира Мандзій, заступниця міністра освіти і науки України.

1 вересня 2019 року Любомира Мандзій була призначена на посаду заступника Міністра освіти і науки України, а в період з 25 березня по 25 червня 2020 року виконувала обов’язки Міністра. Впродовж 2016-2019 років була  керівницею департаменту освіти Львівської ОДА та у 2001-2016 рр. працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. 

За значний внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм 2020 року Любомира Степанівна отримала державну нагороду України «Орден княгині Ольги III ступеня». 

Вона завжди вболівала за освіту та намагалася зробити все від неї залежне для реформи НУШ.

Світла пам’ять.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72703

Пізнавальна сфера молодшого школяра: що слід знати вчителю

Практичні психологи наголошують, що за останні кілька років у дітей значно знизився рівень концентрації уваги, витривалості, розвитку слухової пам'яті, головних розумових операцій. Завдання вчителя - допомогти школярам
12013

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді