Діти не є основними поширювачами вірусу

Теми:
Учні початкових та середніх класів не є основними розповсюджувачами вірусу

Повернення школярів до закладів освітиЗменшувати надбавку через відмову від вакцинації - неправомірно

Учні початкових та середніх класів не є основними розповсюджувачами вірусу.

Про це наполягає голова парламентського Комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький стосовно рекомендації Міністерства освіти та науки щодо завершення дистанційного навчання в українських закладах освіти.

Як зазначає голова парламентського комітету, Міністерство охорони здоров'я, Всесвітня організація охорони здоров'я та ЮНІСЕФ звернулися до органів місцевої влади із закликом дозволити дітям навчатись у закладах освіти.

«Міністерство та міжнародні організації спростовують інформацію, що саме учні початкових та середніх класів є основними розповсюджувачами вірусу. І стверджують, що передачі COVID-19 у школах можна запобігти за допомогою карантинних заходів», — наголошує Михайло Радуцький.

Окрім того, він повідомляє, що згідно «карантинної» постанови уряду, у школах, які перебувають у містах з «червоних» зон, може продовжуватись навчання за умови вакцинації 100% персоналу. Але на практиці у багатьох містах вже кілька тижнів місцева влада «тримає» дітей на дистанційному навчанні.

«Наразі епідеміологічна ситуація в країні стабілізувалась. За прогнозами МОЗ, найближчим часом деякі регіони можуть вийти з «червоної» карантинної зони. Місцева влада Києва, Одеси, Львова вже вирішила, що з 22 листопада учні повернуться до очного навчання. На мою думку, повернення учнів за парти — це добре. Але потрібно особливу увагу приділити епідеміологічним заходам у школах та жорстко їх дотримуватися. Інакше за деякий час знову доведеться відправляти дітей на «дистанційку», — акцентував голова парламентського Комітету з питань здоров'я нації.

Зокрема, Михайло Радуцький відзначив, що міжнародні організації надали рекомендації щодо карантинних заходів у закладах освіти. Таким чином, учні, педагоги й персонал повинні носити маски, необхідно забезпечити належну вентиляцію у класах, розділити учнів та вчителів на малі групи, які не перетинаються у школі, створити механізми обміну інформацією з батьками, учнями та вчителями.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
46774

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді