Анонсували повернення 11 тисяч шкіл до очного навчання

22 листопада учні 11 тисяч українських шкіл мають повернутися за парти

Повернення до очного навчанняЗменшувати надбавку через відмову від вакцинації - неправомірно

22 листопада учні 11 тисяч українських закладів освіти мають повернутися за парти після дистанційного навчання.

Таку інформацію зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

Як він повідомив, повернення дітей до звичайного навчання стало можливим завдяки проведенню успішної вакцинальної кампанії серед учителів.

«Повернення дітей за парти стало можливим завдяки кожному з учителів, які долучились до всеукраїнської вакцинальної компанії. За що я дякую освітянам та місцевим органам влади зокрема», — наголосив очільник освітнього відомства.

Окрім того, міністр освіти та науки зауважив, що повний цикл вакцинації пройшли понад 544 тисяч працівників закладів освіти, або майже 84% від їх загальної кількості. Принаймні однією дозою вакцини щеплено 96,1% працівників шкіл.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді