Третій етап сертифікації вчителів початкових класів продовжили до 26 листопада 2021 року

Новий професійний стандарт: ВИМОГИВ Україні продовжили проведення третього етапу сертифікації вчителів початкових класів до 26 листопада 2021 року.
Таку інформацію повідомили в Державній службі якості освіти.
Окрім того, у Держслужбі зазначили, що таке рішення ухвалене у зв’язку з тривалими осінніми канікулами та припиненням освітнього процесу в окремих закладах освіти, учителі яких беруть участь у сертифікації.
Роль учителя сьогодні — забезпечити навчання, яке охоплює всіх учнів без вибірковості. Щоб знайти або виростити такого вчителя й говорити з ним однією мовою, ви маєте розуміти, як він повинен вибудовувати освітній процес, якщо в класі є діти з особливими освітніми потребами.
Третій етап сертифікації передбачає вивчення професійного досвіду роботи.
Зокрема, оцінювання практичного досвіду роботи педагогів відбувається через комунікаційні онлайн-платформи за 15-ма професійними компетентностями, що визначені професійним стандартом «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти».
У Законі про дошкільну освіту визначено вісім типів організації освітньої діяльності. Таке розмаїття дає змогу забезпечити доступність дошкільної освіти для кожної дитини з урахуванням її індивідуальних особливостей, потреб, інтересів та здібностей. У цій статті більше розглянемо саме нові альтернативні типи дитсадків
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок.
Моделі співпраці з органами самоврядування: від авторитарної, коли керівник одноосібно відповідає за все, до демократичної — коли орган самоврядування отримує максимум повноважень. Обирайте свою!
Яким напрямам діяльності присвятити найбільше уваги у навчальному році керівництву та колективу закладу дошкільної освіти
З чого почати ходу до фінансової автономії закладу дошкільної освіти і що в її основі?