Повідомили ім'я переможниці Global Teacher Prize 2021

Теми:
Все, що відомо про американку, переможницю Global Teacher Prize 2021

Переможниця всесвітнього конкурсу вчителівНовий професійний стандарт: ВИМОГИ

Переможницею всесвітнього конкурсу Global Teacher Prize стала американська вчителька Кейшія Торп.

Таку інформацію оприлюднено на офіційному сайті конкурсу.

Кейшія прославилася своєю допомогою випускникам шкіл із бідних сімей, зокрема біженцям, іммігрантам та їхнім дітям в отриманні вищої освіти. Її обрали з більш ніж 8 000 номінантів на Global Teacher Prize зі 121 країни.

Наразі вона викладає учням 12-х класів англійську мову в Міжнародній середній школі Ленглі Парк, Блейденсбург, що в штаті Меріленд. Кейшія інтегрувала уроки англійської в культуру її учнів. Це було необхідно через те, що вони чи їхні батьки не народилися в США, а є вихідцями з Латинської Америки, Карибського басейну, Близького Сходу, Африки тощо. Для цього вчителька повністю переробила навчальний план.

Її діяльність призвела до того, що учні почали на 40% частіше читати. Завдяки цьому школа отримала найвищі показники в знанні англійської у шкільному окрузі.

95% її учнів походять із малозабезпечених сімей. Кейшія виділяє велику кількість часу для допомоги старшокласникам у складанні заявок на вступ до коледжів. Тільки у 2018–2019 роках вона безплатно допомогла своїм випускникам виграти стипендій у понад 6,7 мільйонів доларів в 11 закладах освіти.

Окрім того, Кейшія разом зі своєю сестрою Трейшею Торп заснували U.S. Elite International Track and Field — благодійну організацію, яка надає студентам-спортсменам у всьому світі можливість отримати стипендії коледжів та університетів США. В установі створено цілу мережу спортивних тренерів із коледжів, які сприяють отриманню стипендії у своєму навчальному закладі. Організація вже допомогла понад 500 студентам.

Зокрема, Кейшія Троп раніше отримала нагороду «Медаль Досконалості» від губернатора штату Меріленд за роботу в освіті. Також вона була номінанткою National Life Changer у 2018–2019 роках. Цю нагороду отримують учителі, які надихають, допомагають учням та є взірцями позитивного впливу й лідерства.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
47462

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді