Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати
В Києві пріоритетом є відновлення очного навчання.
Місто продовжує працювати над тим, аби збільшити кількість та, де потрібно, здійснити капітальні ремонти укриттів у закладах освіти. Наразі такі роботи тривають у 437 закладах.
Для моніторингу укриттів і приміщень закладів освіти створено спеціальні комісії, що можливість їхнього використання як найпростіших укриттів. Відповідно складають акти оцінки об’єктів.
Про це акцентував заступник голови КМДА Валентин Мондриївський у ході наради з головами районних в місті Києві державних адміністрацій із питань організації освітнього процесу під час воєнного стану та приведення в готовність фонду захисних споруд закладів освіти до використання за призначенням.
Експерт підготувала приклади наказів про щорічну відпустку — індивідуального та зведеного.
«Із метою покращення умов перебування учасників освітнього процесу, а також збільшення кількості місць у найпростіших укриттях у 2023 році виконуються роботи у 437 закладах освіти. Нам важливо відновити офлайн-навчання в київських школах, тому міська влада продовжує збільшувати кількість укриттів, аби уберегти дітей та вчителів», — зазначив представник КМДА.
Окрім того, він зауважив, що на створення безпечного освітнього простору відповідно до міської програми «Безпечне освітнє середовище» виділено понад пів мільярда гривень.
Зокрема, на капітальні ремонти укриттів у закладах загальної середньої освіти додатково передбачено 116 млн грн.
Ці кошти заплановані за рахунок державної субвенції — 81 млн грн та місцевого бюджету — 35 млн грн. У підсумку в найпростіших укриттях шкіл покращать умови перебування учасників освітнього процесу, а також збільшать кількість місць.
Джерело Вечерній Київ