Київ у «червоній» зоні: які обмеження

З 01 листопада Київ запроваджує суворі обмеження через стрімке погіршення епідемічної ситуації

Київ переходить у «червону» зону

Зменшувати надбавку через відмову від вакцинації - неправомірно

З понеділка Київ буде у «червоній» зоні карантину.

Таку інформацію повідомив мер міста Віталій Кличко.

За його словами мера, з понеділка відвідувати заклади харчування, торгово-розважальні центри, готелі, установи і заклади соціального захисту, а також спортзали та фітнес-центри, ЦНАПи, управління праці та соцзахисту, управління пенсійного фонду зможуть лише особи, які мають COVID-сертифікат або негативний результат ПЛР-тесту.

Крім того, школи з понеділка не повернуться до звичного навчання. З 1 листопада освітній процес відновиться в дистанційному режимі.

Дитсадки продовжать працювати з дотриманням правил «червоної зони». Однак, за умови 100 відсоткової вакцинації персоналу закладів.

«Ми запроваджуємо ці суворі обмеження, бо немає інших варіантів. Для того, щоб зберегти здоров’я і життя людей. Щоб не допустити і колапсу медичної системи, яка може не витримати такого напливу хворих», – зауважив Віталій Кличко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді