Україна запроваджує новий формат онлайн-навчання дітей, які перебувають за кордоном

Відвідування ЗДО без організації харчування: як оформити В Україні запроваджується нова форма навчання в обраних дистанційних школах у кожній області, в яких зможуть здобувати освіту учні, що перебувають за кордоном.
Таку інформацію зазначив прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль.
«Навчання українців за кордоном. Близько мільйона дітей зараз за межами України. Запроваджуємо нову форму навчання у вибраних дистанційних школах в кожній області. Учні вивчатимуть український компонент шкільної програми. Це 6-8 годин на тиждень», — зауважив прем’єр-міністр.
Інші предмети школярі зможуть опанувати в школах тих країн, де зараз проживають. Цю частину навчання їм зарахують автоматично.
Зокрема, з 1 вересня школярі будуть навчатися у кількох форматах, залежно від безпекової ситуації на місцях — там, де є загроза життю чи здоров’ю дітей, очного навчання не буде.
«З боку ОВА має бути регулярний моніторинг безпекової ситуації в громадах. Місцева влада найкраще розуміє ситуацію у себе в громадах, а тому остаточні рішення про формат навчання будуть ухвалювати саме на місцях», — наголосив керівник українського уряду.
Окрім того, актуальним залишається питання онлайн-освіти. Тому уряд спрямував в регіони понад 130 тисяч приладів для учнів і вчителів, найближчим часом доставлять ще 40 тисяч.
«Створюємо Цифрові освітні центри. Це простори, де діти навчаються і соціалізуються. Їх працює 60, до кінця року відкриємо ще 100», — акцентував Денис Шмигаль.
Джерело Денис Шмигаль
Із року в рік у школах видають низку аналогічних наказів з основної діяльності та адміністративно-господарських питань. У цій публікації впорядковано річну циклограму наказів
Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.