Ще чотири області входять у червону зону

Теми:
На території ще чотирьох областей країни з 18 жовтня встановлено червоний рівень епіднебезпеки

Червона зона ще в чотирьох областях УкраїниПротиепідемічні заходи в дитсадку: нові рекомендації МОЗ

Від сьогодні, 18 жовтня, у Запорізькій, Одеській, Донецькій та Дніпровській областях встановлюється червоний рівень епідемнебезпеки.

Таку інформацію повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, посилаючись на відповідне рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Червоний рівень встановлюється на території відповідних областей із 18 жовтня. Таким чином, заклади освіти у цих регіонах зможуть працювати очно, тільки якщо мають 100% вакцинованого персоналу. Водночас початковим школам і дитсадкам дозволено працювати в звичному режимі.

Варто нагадати, що раніше регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про введення червоного рівня епідемнебезпеки у Херсонській області.

Окрім того, МОН звернулося до місцевих органів влади з рекомендацією оголосити канікули з 18 жовтня в закладах освіти. Чимало регіонів перенесли початок канікул на 18 жовтня.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
48148

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді