Мобільна гра для дітей з аутизмом і дефіцитом уваги

Українець створив мобільну гру для дітей з аутизмом і синдромом дефіциту уваги

Гра для дітей з аутизмом

Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

ІТ-фахівець Олександр Костєв створив безкоштовний застосунок-гру «BrainyTrain» для дітей із розладами аутистичного спектра, синдромом дефіциту уваги й гіперактивності. У розробці додатку брали участь фахівці у сфері реабілітації.

Відповідну інформацію зазначили на сайті «Суспільного». 

Для гри не потрібне підключення до інтернету й вона займає небагато місця в гаджеті. Крім того, ініціатива є повністю благодійною, а тому додаток не містить реклами або інших відволікаючих факторів. 

Застосунок уже доступний для завантаження на різних платформах Google PlayMarket і AppStore.

Поки що в застосунку є дві мінігри:

  • Memo — певна кількість карт розкладена зображеннями донизу, а завдання користувача — знайти й зібрати всі пари (можна обирати рівень складності);
  • таблиці Шульте — користувач має швидко та в послідовному порядку знаходити числа, які розташовані випадковим чином.

Окрім того, розробник планує поступово збільшувати кількість доступного функціоналу, аби користувачі могли із задоволенням розвивати пам’ять у процесі гри й покращувати концентрацію.

За матеріалами Суспільного

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді