Розпочато реєстрацію на освітній проєкт для дітей за кордоном

Школярі за кордоном зможуть вивчати українську мову, літературу й історію України

Освітній проєкт для дітей за кордоном

Як провести тарифікацію педагогів

Подолання освітніх утрат — один із пріоритетів ініціативи Міністерства освіти та науки України із відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!». Як акцентують у відомстві, важливо, щоб діти могли легко та цікаво надолужити пропущений матеріал.

З такою метою було створено освітній проєкт «Залишаємось з Україною». Наразі триває реєстрація на онлайн-заняття для школярів 5-11 класів, які наступний навчальний рік перебуватимуть за кордоном.

Під час курсу школярі зможуть безкоштовно вивчати:

  • українську мову;
  • українську літературу;
  • історію України. 

Адже саме ці предмети відсутні в школах за кордоном але вони є надзвичайно важливими для українських школярів. 

Заняття на курсі зручно поєднувати із навчанням у школі за кордоном: вони відбуваються увечері в будні або вихідні. Зареєструватися на проєкт можна за посиланням

Зазначимо, що проєкт реалізується ГО «Смарт Освіта», за підтримки організації Their World, у межах ініціативи Міністерства освіти і науки з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!».

Джерело МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді