Як працюватимуть заклади освіти в Києві

Форми та формат навчання будуть обрані за результатами збільшення місць в укриттях

Формат роботи шкіл Києва

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

Форми та формати навчання в столичних закладах освіти будуть обрані за результатами проведених робіт та збільшенням місць в укриттях.

Відповідну інформацію зазначили в Київській міській військовій адміністрації щодо підготовки до нового навчального року.

Як повідомили в адміністрації, наразі у столиці нараховується 1056 освітніх установ комунальної форми власності.

На цей рік передбачено облаштування укриттів додатково у 437 закладах освіти. Станом на 01 серпня завершено виконання робіт у 105.  

У тих закладах освіти, де відсутні сховища, укладають угоди із сусідніми об’єктами господарювання, які мають укриття з достатньою кількістю місць.

«Окрім того, для декількох шкіл будуть облаштовані окремі власні підземні укриття. Це будуть пілотні проекти. Такі споруди розташовуватимуться на території закладу. Введення їх в роботу планується до кінця року», — акцентували в Київській міській військовій адміністрації.

За матеріалами КМВА

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді