Канікули розпочнуться раніше: пропозиції МОЗ

Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендує перенести початок канікул з 25 жовтня на 18 жовтня.

Канікули розпочнуться раніше: пропозиції МОЗ

Робота з цивільного захисту: як організувати

Таку інформацію повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час інтерв’ю Радіо Свобода.

Так, перенесення канікул дозволить стримати активний епідпроцес.

«Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а надалі будемо дивитися залежно від епідситуації. Або рекомендуватимемо подовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо ухвалювати інші рішення. Все залежатиме від ситуації, яку будемо фіксувати… Питання в тому, що навчальний процес пов’язаний зі збільшеною кількістю контактів серед дорослого населення», – зауважив Віктор Ляшко.

Крім того, міністр охорони здоров’я зазначив, що зазвичай канікули або призупинення навчального процесу призводить до як мінімум на 15% зниження захворюваності уже через 5 днів після ухвалення цього рішення.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12247

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72688

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді