Багато дітей віком 10-19 років мають психічні розлади – звіт ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ ​​та Інститут Ґеллапа провели дослідження впливу пандемії на психічне здоров’я молоді

Багато дітей віком 10-19 років мають психічні розлади – звіт ЮНІСЕФ

Новий Порядок організації інклюзивного навчання: основне

Результат такого дослідження описаний у звіті ЮНІСЕФ.

За результатами дослідження з'ясували, що більшість дітей у всьому світі постраждали від карантинів, закриття шкіл та порушень розпорядку дня. Багато молоді відчувають страх та невпевненість у завтрашньому дні.

«Через карантинні обмеження багато дітей провели частину свого життя далеко від сім’ї, друзів, шкільних класів та ігор – ключових елементів дитинства», – зауважила виконавча директорка ЮНІСЕФ Генрієтта Форе.

«Вплив значний, і це лише вершина айсберга. Ще до початку пандемії надто багато дітей уже були обтяжені наявними проблемами психічного здоров’я», – додала вона.

Понад один із семи дітей віком від 10 до 19 років (13%) живуть уже з діагностованим психічним розладом. Це 89 мільйонів хлопців і 77 мільйонів дівчат.

Діагностовані проблеми психічного здоров’я:

 • тривога;
 • аутизм;
 • біполярний розлад;
 • СДУГ;
 • депресія;
 • розлади харчування;
 • шизофренія.

Законодавство про загальну середню освіту: НОВЕ

  Усе це може істотно зашкодити здоров’ю, освіті та майбутньому дітей, йдеться в доповіді.

  Крім того, у звіті зазначено, що кожного року приблизно 45,8 тисяч підлітків помирають через самогубства. Для підлітків віком від 15 до 19 років це четверта за поширеністю причина смерті після травм на дорогах, туберкульозу та насильства.

  Статичний блок для новин

  Статті за темою

  Усі статті за темою

  Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

  «Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
  12182

  Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

  У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
  72613

  Гарячі запитання

  Усі питання і відповіді