Багато дітей віком 10-19 років мають психічні розлади – звіт ЮНІСЕФ

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

ЮНІСЕФ ​​та Інститут Ґеллапа провели дослідження впливу пандемії на психічне здоров’я молоді

Багато дітей віком 10-19 років мають психічні розлади – звіт ЮНІСЕФ

Новий Порядок організації інклюзивного навчання: основне

Результат такого дослідження описаний у звіті ЮНІСЕФ.

За результатами дослідження з'ясували, що більшість дітей у всьому світі постраждали від карантинів, закриття шкіл та порушень розпорядку дня. Багато молоді відчувають страх та невпевненість у завтрашньому дні.

«Через карантинні обмеження багато дітей провели частину свого життя далеко від сім’ї, друзів, шкільних класів та ігор – ключових елементів дитинства», – зауважила виконавча директорка ЮНІСЕФ Генрієтта Форе.

«Вплив значний, і це лише вершина айсберга. Ще до початку пандемії надто багато дітей уже були обтяжені наявними проблемами психічного здоров’я», – додала вона.

Понад один із семи дітей віком від 10 до 19 років (13%) живуть уже з діагностованим психічним розладом. Це 89 мільйонів хлопців і 77 мільйонів дівчат.

Діагностовані проблеми психічного здоров’я:

  • тривога;
  • аутизм;
  • біполярний розлад;
  • СДУГ;
  • депресія;
  • розлади харчування;
  • шизофренія.

Законодавство про загальну середню освіту: НОВЕ

    Усе це може істотно зашкодити здоров’ю, освіті та майбутньому дітей, йдеться в доповіді.

    Крім того, у звіті зазначено, що кожного року приблизно 45,8 тисяч підлітків помирають через самогубства. Для підлітків віком від 15 до 19 років це четверта за поширеністю причина смерті після травм на дорогах, туберкульозу та насильства.

    Статичний блок для новин

    Статті за темою

    Усі статті за темою

    Завершення 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти

    Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
    47977

    Як оплачувати вчителям заміну уроків

    У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
    120

    Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

    З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
    159988

    Обриси сучасного внутрішньошкільного контролю

    Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
    31576

    Графік відпусток у закладі освіти

    Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
    59625

    Гарячі запитання

    Усі питання і відповіді