Багато дітей віком 10-19 років мають психічні розлади – звіт ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ ​​та Інститут Ґеллапа провели дослідження впливу пандемії на психічне здоров’я молоді

Багато дітей віком 10-19 років мають психічні розлади – звіт ЮНІСЕФ

Новий Порядок організації інклюзивного навчання: основне

Результат такого дослідження описаний у звіті ЮНІСЕФ.

За результатами дослідження з'ясували, що більшість дітей у всьому світі постраждали від карантинів, закриття шкіл та порушень розпорядку дня. Багато молоді відчувають страх та невпевненість у завтрашньому дні.

«Через карантинні обмеження багато дітей провели частину свого життя далеко від сім’ї, друзів, шкільних класів та ігор – ключових елементів дитинства», – зауважила виконавча директорка ЮНІСЕФ Генрієтта Форе.

«Вплив значний, і це лише вершина айсберга. Ще до початку пандемії надто багато дітей уже були обтяжені наявними проблемами психічного здоров’я», – додала вона.

Понад один із семи дітей віком від 10 до 19 років (13%) живуть уже з діагностованим психічним розладом. Це 89 мільйонів хлопців і 77 мільйонів дівчат.

Діагностовані проблеми психічного здоров’я:

  • тривога;
  • аутизм;
  • біполярний розлад;
  • СДУГ;
  • депресія;
  • розлади харчування;
  • шизофренія.

Законодавство про загальну середню освіту: НОВЕ

    Усе це може істотно зашкодити здоров’ю, освіті та майбутньому дітей, йдеться в доповіді.

    Крім того, у звіті зазначено, що кожного року приблизно 45,8 тисяч підлітків помирають через самогубства. Для підлітків віком від 15 до 19 років це четверта за поширеністю причина смерті після травм на дорогах, туберкульозу та насильства.

    Педрада. Телеграм. Новини

    Статті за темою

    Усі статті за темою

    Асистент вчителя: основні обов’язки

    Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
    78530

    Шкільна служба медіації: як організувати

    Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
    300

    Гарячі запитання

    Усі питання і відповіді