Школи зможуть працювати офлайн у червоній зоні

У червоних зонах карантину школи зможуть працювати очно, якщо 100% персоналу пройде повну вакцинацію

Школи зможуть працювати офлайн у червоній зоні

Виховний процес у 2021/2022 н. р.: нові рекомендації МОН

У червоних карантинних зонах заклади освіти працюватимуть, якщо 100% працівників матимуть «зелений» COVID-сертифікат.

Постановою №1236 Кабмін ввів поняття «жовтого» та «зеленого» COVID-сертифіката.

Навчальний рік 2021/2022: карантин, дистанційка, вакцинація

«Так званий «жовтий» сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а «зелений» – про повний курс вакцинації», – розповів Віктор Ляшко.

Тепер у разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки навчальні заклади працюватимуть за умови наявності не менше як 80% працівників з «жовтими» чи «зеленими» COVID-сертифікатами.

У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть у звичному режимі, лише якщо 100% працівників матимуть «зелений» COVID-сертифікат.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9910

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12273

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді