У Міносвіти розповіли, яким буде формат навчання в новому році

Як раніше вже не буде: в українських школах назвали формат навчання в навчальному році 2023-2024

Формат навчання в новому році

Стратегії успішної комунікації керівника

Незабаром розпочнеться новий навчальний рік. Саме тому вже відомі деякі аспекти того, як будуть проводитися уроки в закладах освіти та хто точно продовжить засвоювати матеріал онлайн.

Тривалий час у зв’язку з карантином та повномасштабним наступом українські учні навчалися онлайн, а своїх однокласників бачили лише на екранах ноутбуків чи смартфонів. Уже минулого року чимало дітей стали повертатися до навчання в закладах освіти, а нині й взагалі було дозволено всім дітям вивчати дисципліни офлайн, як раніше. 

Однак, це стосується школярів, які відвідують навчальні заклади у тих регіонах, де немає бойових дій.

Нещодавно в освітньому відомстві опублікували рекомендації для коледжів, академій та вишів, що вони можуть самостійно визначати формат навчання. Більше того, ВНЗ рекомендують докласти максимум зусиль для того, аби студенти вийшли на лекції та семінари офлайн.

Окрім того, складною залишається ситуація на Харківщині, Донеччині, Запоріжжі. Області перебувають у безпосередній близькості до лінії зіткнення, а половина Донецького та Запорізького крає взагалі під окупацією.

Зауважимо, що на Харківщині очне навчання планують відновити у тих школах, де є укриття, система оповіщення, шляхи евакуації. На Донеччині ще у травні бралися за підготовку до відновлення офлайн уроків, проте це вимагає чимало коштів і сил. У Запоріжжі функціонував очно-дистанційний тип навчання, але були озвучені плани про те, щоб перейти до звичайних уроків.

За матеріалами Міносвіти

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78530

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
300

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді