МОН затвердило нові форми шкільної звітності

Теми:
Наказ встановлює форми звітності для шкіл і управлінь освіти та містить інструкції з їх заповнення

Організація документної звітності школи

Виховний процес у 2021/2022 н. р.: нові рекомендації МОНМіністерство освіти та науки затвердило нові форми звітності з питань діяльності закладів загальної середньої освіти.

Повідомлення про реєстрацію такого документа з’явилося в Міністерстві юстиції України.

Новий наказ передбачає форму звітності № ЗНЗ-1 для всіх закладів загальної середньої освіти та форму звітності № 76-РВК для управлінь освіти районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад та об’єднаних територіальних громад.

Зокрема, документ містить інструкції щодо їх заповнення.

Звіти, які щороку складаються школами, мають містити дані про контингенти учнів за класами, розподіл учнів з особливими освітніми потребами за нозологіями, дані про мову навчання та мови, що вивчають як предмети, дані про кількість учнів за профілем навчання та поглибленим вивченням предметів.

 

Заклад освіти також має надсилати управлінню освіти відомості про кількість учнів за віком, відомості про змінність навчання та групи продовженого дня, кількість учнів, які закінчили клас або закінчили навчання у закладі освіти, відомості про класи і класи-комплекти, наявність гуртків, секцій, організованих у школі, філій закладів, відомості про всіх учителів, керівників та їх заступників тощо.

У наказі зазначається, що школи обов’язково мають звітувати про приміщення та матеріальну базу закладу, використання сучасних інформаційних технологій, відомості про забезпечення спеціальними та допоміжними засобами корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами тощо.

Зі свого боку управління освіти районних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад та об’єднаних територіальних громад мають подавати статистичні дані обласним департаментам освіти, які, відповідно, подаватимуть зведені регіональні дані до Інституту освітньої аналітики МОН та головних управлінь статистики в областях.

Затверджені форми звітності з питань діяльності шкіл уведені в дію, починаючи зі звітів на початок 2021/22 навчального року.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
46899

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді