Закладам освіти рекомендують підготуватися до переходу в онлайн

Теми:
МОЗ подало клопотання щодо переведення України на «жовтий» рівень небезпеки

Введення дистанційки в заклади освітиБезпечність приміщень і території: п’ять документів-доказів

Якщо вся територія України перейде з «зеленого» на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, що передбачається на наступний понеділок 13 вересня, тоді працювати у звичайному режимі зможуть лише заклади освіти, колективи яких провакциновані на рівні щонайменше 80%.

Таку інформацію повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко у коментарі для телеканалу Україна 24.

Як зазначив Віктор Ляшко, відомство надіслало клопотання до Кабінету Міністрів щодо переведення всієї території України з «зеленого» на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки через перевищення індикаторів, що дозволяють перевести територію країни з зеленого рівня епідемічної небезпеки в жовтий.

«Ми від МОЗ подали клопотання до Кабміну, поточного тижня відбудеться комісія техно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка розгляне наше звернення. І швидше за все, з наступного понеділка Україна перейде на «жовтий» рівень епідемічної безпеки. Відповідно, будуть встановлені додаткові обмеження, які передбачені для жовтого рівня і стосуються в основному масових заходів», — запевнив керівник Міністерства охорони здоров’я.

Окрім того, він сказав, що на «жовтий» рівень небезпеки перейде вся територія України. Водночас якщо у регіонах відбуватиметься погіршення ситуації до «помаранчевого» або «червоного» рівня, країна перейде до регіонального розподілу на зони епідемічної небезпеки.

«Щодо освітніх закладів, то діє норма, яка передбачає, що школи в offline працюють, якщо 80% педагогів вакциновані проти коронавірусної хвороби. У разі, якщо така норма не дотримується, то школи переходять в online режим», — наголосив міністр охорони здоров’я.

Зокрема, за його словами, для «жовтого», рівня епідемічної небезпеки вакцинованими вважатимуться особи, які отримали навіть першу дозу вакцини, водночас для «червоного» — має бути забезпечений повний курс вакцинації.

Варто зазначити, що процес переходу країни на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки (середній рівень захворюваності) передбачатиме, що відвідування закладів освіти стане можливим лише  за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80 % персоналу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
47462

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді