Запрошення МОН до участі у Дні прибирання

Метою акції є прибирання сміття та відходів

Запрошення МОН до участі у Дні прибирання

Безпечність приміщень і території: п’ять документів-доказів

МОН запрошує школи взяти участь у Всесвітньому дні прибирання. Метою акції є прибирання сміття та відходів з річок, лісів та вулиць.

Лист МОН надісланий на адреси органів управління у сфері освіти та адміністрацій закладів освіти.

Акція відбудеться 18 вересня 2021 року. Проводить її Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s do It World».

Всесвітній день прибирання проводиться для формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля серед громадян.

Хто має прибирати класи в початковій школі

«Акція до Всесвітнього дня прибирання відбудеться у 24 регіонах України та в м. Києві 15 вересня о 10:00 з дотриманням карантинних норм та обмежень. Зміст листа просимо довести до відома керівників органів управління освітою різного рівня, керівників та педагогічних працівників закладів освіти метою участі у Всесвітньому дні прибирання», – додають у МОН.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12261

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72714

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді