У Мінфіні наголосили на важливості ефективного використання коштів

У Мінфіні вкотре наголосили на важливості ефективного використання коштів в освіті

Кошти повинні працювати на освіту – Мінфін

Позапланові перевірки шкіл: ПІДГОТУВАТИСЯ

Про це повідомив під час зустрічі з профспілками та роботодавцями щодо питання формування основних показників державного бюджету в 2022 році заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

⇒ Як укласти договір про повну матеріальну відповідальність

«В освітній галузі кошти повинні працювати на освіту. В наступному році планується близько 7,2% ВВП по зведеному бюджету. Ми передбачаємо можливість оновлення матеріально-технічної бази шкіл та підтримку організації якісного харчування учнів у закладах загальної середньої освіти», – зауважив заступник міністра фінансів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12252

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72703

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді