Як сформувати стратегію розвитку освіти

МОН отримало 1 690 заявок від учасників з регіонів, які формуватимуть перелік проблем

Національна стратегія розвитку освітиЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

У Міністерстві освіти та науки зазначили про завершення реєстрації учасників до експертних робочих груп, які у працюватимуть над новою освітньою реформою.

Як повідомили в Міносвіти, відтепер буде розпочата робота над створенням Національної стратегії освіти і науки до 2030 року.

Під час реєстрації освітнє відомство отримало 1 690 заявок від учасників з усіх областей України, які формуватимуть перелік освітніх проблем в країні.

«Тішимося, що тепер МОН працюватиме із громадськими організаціями, фондами та експертами в синергії. Що далі? Наступний крок — формування переліку проблем. Кожен зареєстрований учасник отримає лист із деталями для подальших кроків. Ми проаналізуємо та узагальнимо пропозиції щодо змін, а також оберемо фасилітаторів робочих груп», — зауважили у міністерстві щодо роботи над створенням Національної стратегії освіти і науки.

Нагадаємо, що віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров анонсував публічну презентацію освітньої реформи, яка, за його словами, має стати однією з кардинальних українських реформ.

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78541

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
302

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді