Україна показала один з кращих результатів у рейтингу якості шкільної освіти

Україна на високих позиціях у міжнародному рейтингу якості середньої освіти

Україна показала один з кращих результатів у рейтингу якості шкільної освіти

Аудит трудових книжок перед скануванням: що перевірити

Організація економічного співробітництва і розвитку опублікувала аналіз результатів тестування учнів в країнах Східної Європи і Центральної Азії.

За словами колишньої депутатки Тетяна Острікової, Україна в рейтингу оцінки якості середньої освіти показала одні з кращих результатів.

Готуємо школу до нового навчального року

У дослідженні вимірювали здатність 15-річних учнів використовувати свої знання для вирішення реальних проблем. Українські школярі йдуть у цьому питанні нарівні з учнями Туреччини, трохи поступаючись дітям з Хорватії та Білорусі.

Школярі з України мають одні з кращих результатів за цим критерієм. Результати дослідження показують, що принаймні в освіті продуктивність праці вчителів перевищує розвинені країни, – зазначила Острікова.

У дослідженні проаналізували два співвідношення:

  • Навички школярів з читання і ВВП на душу населення в країні. Так, Україна показує значно кращий результат серед країн з аналогічним ВВП на душу населення.
  • Навички школярів з читання і витрати держави на учня за весь період його навчання в школі. Тут з’ясувалося, що українські вчителі навчають школярів на рівні з розвиненими країнами, в яких витрати на учня в рази більше.

Джерело: сторінка Facebook колишньої депутатки Тетяни Острікової

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9911

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12273

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді