Регіони перевірять стан пожежної безпеки шкіл

Підготуйтеся до перевірок пожежної безпеки з готовими рекомендаціями для ОТГ та керівників закладів освіти

Стан пожежної безпеки в школі

Позапланові перевірки шкіл: ПІДГОТУВАТИСЯ

Міністерство освіти і науки та обласні державні адміністрації отримали завдання до 30 серпня створити безпечні та нешкідливі умови освітнього процесу у сфері пожежної безпеки.

Відповідне рішення ухвалено за результатами засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Підготуйтеся до перевірок! Журнали «Практика управління закладом освіти» та «Практика управління дошкільним закладом» підготували рекомендації для ОТГ та керівників закладів освіти щодо пожежної безпеки.

ПІДГОТУВАТИСЯ У ШКОЛІ

ПІДГОТУВАТИСЯ У ДИТСАДКУ

Окрім того, Міносвіти та державні установи мають до кінця літа забезпечити експлуатацію об’єктів сфери освіти відповідно до вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, а також заборонити експлуатацію об’єктів, діяльність яких створює загрозу життю та здоров’ю.

Зокрема, відповідно до ухваленого рішення, має бути проведена робота із забезпечення належного контролю виконання заходів забезпечення пожежної та техногенної безпеки закладів освіти, а також проаналізований протипожежний стан підпорядкованих закладів освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дозволили проводити позапланові перевірки у школах під час воєнного стану

Для захисту прав учасників освітнього процесу Державна служба якості освіти України в умовах воєнного стану уповноважена проводити позапланові заходи державного нагляду (контролю) — перевірки та інституційні аудити закладів освіти.
695

Звіт про чисельність та склад педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти

МОН змінило підходи до збору інформації про контингент учнів у зв’язку з воєнним станом і відтермінуванням щорічного збору даних адміністративної статистичної звітності
54354

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46215

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді