У Кременчуці батьки вимагають обладнати укриття для повернення до офлайн-навчання

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Батьківська спільнота Кременчука вимагає обладнання укриттів для відновлення офлайн-навчання

Обладнання укриттів для офлайн-навчання

Стратегії успішної комунікації керівника

У Кременчуці Полтавської області немає офлайн-навчання вже понад рік. Місцева влада пояснює це тим, що там погано обладнані укриття. Окрім шкіл, така сама проблема і з садочками — до червня 2023 вони не працювали, а тепер відкрилися частково, на неповний день.

Таку інформацію зазначила народна депутатка України Інна Совсун.

«Щоб забезпечити рівні умови для жінок, треба відкрити садки та школи, щоб, окрім опіки над дітьми, жінка могла займатися іншими своїми справами, як мінімум — працювати», — зауважила вона. 

Зокрема, повна відмова від традиційної, офлайнової форми навчання в місті обмежує право матерів на працю.

Як повідомила народна депутатка, міська влада ніяк не реагує на запити батьків, ігнорує їх і обласна рада, і всі, до кого зверталися.

Відвідування ЗДО без організації харчування: як оформити

«Жодних звітів, адекватних роз’яснень про ситуацію немає. Одна мама сказала: здається, ніби всі демократичні інструменти вичерпано, і в нас опускаються руки. Адже спочатку був ковід, діти нормально не вчилися 3 роки, а тепер — повномасштабна війна», — акцентувала Інна Совсун.

Окрім того, у повідомленні зазначається, що цьогоріч у Кременчуку профінансували ремонт укриття в одній зі шкіл — на понад 1 млн грн. Однак тепер цю школу хочуть закрити, а дітей — перевести на другу зміну до іншого закладу.

«Що цікаво, після нашої поїздки місцева влада раптом опублікувала інформацію про облаштування укриттів у школах та дитсадках міста. Раніше лунали відмовки — під час війни таке розголошувати небезпечно. Лупаймо сю скалу, руки опускати точно не варто», — наголосила народна депутатка.

Саме тому вона направила звернення щодо ситуації в Кременчуці до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та планує поінформувати міністра освіти та науки Оксена Лісового.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершення 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти

Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
47921

Як оплачувати вчителям заміну уроків

У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
120

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
159920

Обриси сучасного внутрішньошкільного контролю

Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
31571

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59611

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді