В Україні створять установу, що має забезпечити освіту дітей на стаціонарному лікуванні
Чи допускати дітей та працівників без щеплень у заклади освіти
В Україні планують створити окрему спеціальну державну установу, яка організовуватиме та забезпечуватиме надання освітніх послуг дітям дошкільного та шкільного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні.
Зокрема, нова організація має забезпечити надання освітніх послуг дітям, яким надається реабілітаційна допомога в закладах охорони здоров’я.
Хто розробляє індивідуальну програму розвитку, на основі якої інформації та які частини він має містити?
Таку інформацію повідомили в Службі освітнього омбудсмена, з посиланням на норми нещодавно ухваленого парламентом закону щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв.
Діяльність нового державного органу має на меті забезпечити рівними правами та безперервністю здобуття дошкільної та повної загальної середньої освіти такими дітьми.
У Законі про дошкільну освіту визначено вісім типів організації освітньої діяльності. Таке розмаїття дає змогу забезпечити доступність дошкільної освіти для кожної дитини з урахуванням її індивідуальних особливостей, потреб, інтересів та здібностей. У цій статті більше розглянемо саме нові альтернативні типи дитсадків
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок.
Моделі співпраці з органами самоврядування: від авторитарної, коли керівник одноосібно відповідає за все, до демократичної — коли орган самоврядування отримує максимум повноважень. Обирайте свою!
Яким напрямам діяльності присвятити найбільше уваги у навчальному році керівництву та колективу закладу дошкільної освіти
З чого почати ходу до фінансової автономії закладу дошкільної освіти і що в її основі?