У приватних дистанційних школах зростає кількість учнів

Від початку пандемії у деяких приватних дистанційних школах кількість учнів зросла в сім разів

У приватних дистанційних школах зростає кількість учнів

Аудит трудових книжок перед скануванням: що перевірити

Таку інформацію повідомила співголова громадської організації «Смарт освіта» Оксана Макаренко під час пресконференції в Укрінформі.

«Частка тих, хто перейшов на дистанційне навчання, вона склала близько 8-9 відсотків, якщо до пандемії 2 відсотки дітей передавали на дистанційну форму навчання, то зараз це велике зростання. Приміром, певні приватні дистанційні школи зросли в 7 разів. Тобто було 1000 учнів, а стало 7 500. І деякі діти змогли пройти два роки навчання за один рік. Тобто такий темп навчання їм був посильний», - зауважила Макаренко.

Крім того, вона зазначила, що на сьогодні дистанційна освіта дискредитована в Україні. Однак, за словами Оксани Макаренко, світові експерти говорять про те, що протягом п'яти років буде спостерігатися перехід на дистанційні форми навчання, і багато країн в світі вже підготувалися до цього. Зокрема, Китай та Америка, які вкладають дуже багато грошей для того, щоб капіталізувати ці освітні платформи, створити цікаве розвиваюче освітнє середовище, зазначила експерт.

«Дистанційна форма навчання сама по собі не є злом. Вона в законі записана, як окрема форма навчання, і вона, по суті, є нашим майбутнім, її потрібно розвивати, але треба дуже чітко Україні підготуватися до того. Там є вікові особливості, меншим дітям то не підходить, а старшим дає більше можливостей для побудови індивідуальної траєкторії навчання. Там є потреба забезпечити не тільки технологіями, гаджети й інтернет дати, а саме методиками навчання вчителів. Треба розробити це нове навчальне середовище», - додала Макаренко.

Джерело: Укрінформ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42130

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді