Роз’яснення щодо того, хто має зі студентів право на відстрочку від мобілізації, а кого можуть призвати
Оновлена посадова інструкція вчителя початкових класів
В Україні триває мобілізація та воєнний стан. Однак є категорія чоловіків, які мають відстрочку від служби у війську.
Насамперед йдеться про студентів, саме тому юрист адвокатського об'єднання T&T Partners Владислав Юрчак розповів, чи для усіх студентів діє відстрочка від мобілізації.
Згідно з чинним законодавством, студенти вишів і коледжів України мають право на відстрочку від мобілізації. Однак вони повинні вчитися на денній або дуальній формі навчання.
У статті 23 Закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» зазначено повний перелік осіб, які мають право на відстрочку:
- учні училищ;
- студенти коледжів та вишів;
- асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній чи дуальній формі.
🎲 Педнавантаження, штатний розпис і табелювання Зокрема, студенти, які здобувають освіту заочно, права на відстрочку не мають.
Наголошуємо, дуальна форма навчання — це різновид здобуття професійної освіти. У її межах студент теорію вчить у закладі освіти з викладачем, а практичне навчання проходить на виробництві.
Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Адміністрація школи має лиш усе по порядку організувати
Зазвичай День цивільного захисту планують на квітень-травень. Заняття цього дня мають мотивувати учнів набути практичних навичок захисту за надзвичайних ситуацій. Які виховні заходи провести цього дня — у статті.
Як фіксувати поточне оцінювання, виводити та корегувати семестрову і річну оцінки за вимогами НУШ: розʼяснення від МОН у статті.
Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
У чому полягає інтерактивне навчання та які інтерактивні методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади інтерактивних методів навчання