В Офісі Генпрокурора опублікували дані щодо постраждалих дітей в Україні під час війни

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Протягом тижня через російську агресію загинуло двоє дітей, 19 отримали поранення

Жертви серед дітей України Оновлена посадова інструкція вчителя початкових класів

Станом на 5 червня через дії російських окупантів в Україні загинули 485 дітей (двоє за останній тиждень), 1 005 (19 за тиждень) — дістали поранення різного ступеня тяжкості.

Відповідну інформацію оприлюднили в Офісі Генерального прокурора України.

У цілому постраждало 1490 дітей, з такими даними в областях:

  • Донецька — 464,
  • Харківська — 283,
  • Київська — 128,
  • Херсонська — 105,
  • Запорізька — 91,
  • Миколаївська — 89,
  • Дніпропетровська — 80,
  • Чернігівська — 71,
  • Луганська — 67.

Як повідомляють у Національній поліції, кількість дітей, яких вважають зниклими, становить 387 осіб (мінус сім за тиждень). Кількість знайдених дітей за тиждень збільшилася на 308 — з 12 936 до 13 244 осіб.

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

Зокрема, у Національному інформаційному бюро зазначали, що за минулий тиждень з території росії не вдалося повернути депортованих українських дітей — загальна кількість повернутих становить на сьогодні 371 особу. Натомість нові випадки депортації зареєстровані в кількості 21 (число збільшилося з 19 484 до 19 505).

За інформацією Міністерства освіти та науки, 3 281 (+14) заклад освіти в Україні постраждав від бомбардувань й обстрілів, 262 (+1) з них зруйновані повністю.

Окрім того, в Офісі Генпрокурора зауважують, що дані є неостаточними, адже встановлення їх у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих і звільнених територіях триває.

Повідомити про воєнний злочин щодо дитини можна через єдиний доказовий хаб: warcrimes.gov.ua та за телефонами: +380961004438, +380683235856.

Також можливо повідомити про злочин і знайти інформацію про дітей, які постраждали внаслідок російської агресії в Україні на платформі «Діти війни». 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершення 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти

Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
48087

Як оплачувати вчителям заміну уроків

У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
120

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
160228

Обриси сучасного внутрішньошкільного контролю

Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
31582

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59662

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді