Чи впровадять у школах обов'язкове тестування на COVID-19

У ВООЗ пропонують запровадити у школах обов’язкові тестування на коронавірус для уникнення негативних наслідків від дистанційного навчання

Чи впровадять у школах обов'язкове тестування на COVID-19

Галузева угода на 2021—2025 роки: ЩО В ПРІОРИТЕТАХ

За пропозицією ВООЗ, до тестувань у школах необхідно вдаватися навіть тоді, коли випадків захворювання не виявлено.

Раніше у ВООЗ рекомендували проводити тестування на COVID-19 лише тоді, якщо була виявлена певна кількість випадків захворювань. Зараз в організації пропонують робити ПЛР-тести або тести на антиген навіть за відсутності відповідних симптомів серед учнів та вчителів.

«Поки тривають літні місяці, уряди мають можливість запровадити усі необхідні заходи, які допоможуть знизити рівень захворювань та уникнути закриття шкіл», – зауважив регіональний директор ВООЗ з питань Європи Ганс Клуге.

На його думку, закриття шкіл згубно впливає на освіту, соціальне і психологічне благополуччя дітей та молоді.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12252

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72703

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді