Почали доставку підручників для 4-х класів

До баз обласних органів управління освітою розпочато доставку підручників для 4-х класів

Нові шкільні підручники для 4-х класів

Як скласти річний план закладу освіти: ДОСВІД КОЛЕГКнижкові бази обласних органів управління освітою поповняться підручниками для 4-х класів.

Таку інформацію оприлюднили в Міністерстві освіти і науки України, з посиланням на інформацію Інституту модернізації змісту освіти.

Окрім того, у Міносвіти повідомляють, що вчасне надходження підручників до шкіл залежатиме і від злагодженої роботи місцевих органів управління освітою.

«Тому заради майбутнього учнів необхідно об’єднати сили та можливості», — зауважили в Міністерстві освіти і науки.

Цього року за кошти Державного бюджету передбачено видання підручників для 4-х та 8-х класів.

Наразі завершується видання підручників для 8-х класів. Очікується, що до 20 липня поточного року надруковані наклади будуть надані перевізникові.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
136870

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85714

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46556

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5096

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді